Kelionių datos

06-26 (3 d.) / 8 v. / 189.05 199 EUR
07-03 (3 d.) / 209 EUR
07-17 (3 d.) / 209 EUR
07-31 (3 d.) / 209 EUR
08-07 (3 d.) / 209 EUR
08-21 (3 d.) / 209 EUR
09-11 (3 d.) / 199 EUR
09-25 (3 d.) / 199 EUR
10-02 (3 d.) / 199 EUR
10-09 (3 d.) / 199 EUR
10-16 (3 d.) / 199 EUR

Užsakyti/Klausti

Savaitgalis Lvove (lėktuvu)

189.05

Kategorija:

Aprašymas

1 diena. Skrydis Vilnius – Lvovas (Wizzair). Atskridus taksi* vykstate iki viešbučio. Įsikuriate Lvovo istoriniame centre esančiame prabangiame viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*. Laisvas laikas, kurį siūlome praleisti viešbučio SPA centre. Jame rasite baseiną, sūkurinę vonią, sporto klubą, galėsite pasilepinti masažais. SPA centre galėsite lankytis nemokamai visos viešnagės metu. Vakare siūlome pasivaikščioti po vakarinį Lvovą. Lvovas – miestas-muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų sąrašą. Čia karaliauja bohemiška dvasia, o miestas svečius nustebins jaukumu, svetingumu, išraiškinga architektūra, kulinarinio paveldo patiekalais ir prieinamomis kainomis. Čia kiekvienas rasite sau mėgstamą laiko praleidimo būdą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lvovą su lietuviškai kalbančia gide. 2 val. ekskursiją pradėsite nuo Šv. Jurgio katedros, kurios varpinėje yra seniausias Ukrainoje varpas, Lvovui padovanotas kunigaikščio Liubarto. Eisite per vieną iš seniausių Europoje parką, kurio įkūrėjas – Venecijos konsulas. Tęsiate ekskursiją apžiūrėdami Ivano Franko universitetą, prancūziško klasicizmo Potockių rūmus. Pasivaikščiosite Laisvės prospekte – vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: Mickevičiaus paminklas, Ševčenkos paminklas ir „Atgimimo banga“, didingi Operos teatro rūmai. Laisvas laikas. Savarankiškai grįžtate į viešbutį. Poilsis viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*, apsilankant SPA ir sveikatingumo centre (sauna, baseinas, sūkurinė vonia). Nakvynė.

Laisvo laiko metu Lvove siūlome:

  • Apsilankyti šokolado gamykloje*
  • Paskanauti Lvovo štrudelių* ir pažiūrėti jų gaminimo procesą
  • Apsilankyti spektaklyje Lvovo operos ir baleto teatre – bilietus* rekomenduojame įsigyti iš anksto.
  • Papietauti* ar pavakarieniauti* viename iš Lvovo išskirtinių restoranų ar kavinių: Kryivka, Beer Theatre Pravda, Galichini, Senasis pašto ofisas, Baczewski, Daktaras Faustas, Legendų namas ir kt. Daugiau informacijos rasite keliautojo atmintinėje.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas arba ~3,5 val. gurmaniška ekskursija su lietuviškai kalbančia gide. Keliaujate į Rinkos aikštę, kur pasigrožėsite rotuše (esant galimybei, pasikelkite į rotušės bokštą*, iš kur atsiveria nuostabi senamiesčio panorama). Apžiūrėsite Armėnų katedrą, Parako bokštą, Dominikonų bažnyčią ir vienuolyną, Bernardinų bažnyčią ir vienuolyną, Lotynų katedrą, žydų kvartalą. Savarankiškai grįžtate į viešbutį. Poilsis viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*, apsilankant SPA ir sveikatingumo centre (sauna, baseinas, sūkurinė vonia). Nakvynė.

Ekskursijos metu ne tik apžiūrėsite architektūros šedevrus, bet ir degustuosite gurmaniškų patiekalų bei gėrimų:

Užsuksite į kavos kasyklą*. Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Jei visame pasaulyje kava auga, tai Lvove ji yra kasama. Pasakojama, kad po žeme yra milžiniški jos kiekiai, nes ji buvo perkama ir sandėliuojama dideliais kiekiais miesto rūsiuose. Iš rūsių žalios kavos pupelės buvo keliamos į viršų, skrudinamos ir malamos. Tokios tradicijos šioje kavinėje išliko iki šiol. Kasti kavą galite pabandyti ir patys – Jus nuves į tamsų rūsį ir duos šalmą, kur galėsite išbandyti šią pramogą. Paskanausite gardžios ir kvapnios kavos*.

Apsilankysite lašinių restorane-muziejuje*. Muziejų puošia skulptūros ir paveikslai iš lašinių, o mechaninė skulptūra „Širdis iš lašinių“ netgi gavo Ukrainos rekordų knygos diplomą. Restorane galėsite užsisakyti „Gogolio nosį“, „Veneros krūtinę“, „Van Gogo ausis“ ir netgi ledų „Monroe lūpos“. Taip pat galite paragauti sušių su lašiniais, o desertui užsisakyti lašinių šokolade.

Užsuksite į Hasova liampa restoraną-muziejų, skirtą žibalinių lempų istorijai. Interjeras puoštas daugiau nei 200 skirtingų žibintų. Jaunatviškoje atmosferoje paskanausite likerio ar alaus*, o galbūt padavėjai dar surengs ir fejerverkų šou. Įdomu tai, kad patiekalai ir gėrimai dažnai patiekiami menzūrėlėse ir kolbose.

Laisvas laikas, kurio metu siūlome:

  • Apsilankyti Forum Lviv prekybos centre
  • Apsilankyti Lvovo muziejuose, pristatančiuose kultūrinį miesto veidą bei ryškiausius ypatumus: religijų istorijos muziejus, Dzyha galerija, kuri pristato modernių meno eksponatų parodą, o prie pat įėjimo jus pasitiks įmantri kompozicija – besišypsanti žuvis.
  • Norintiems nusikelti į praeitį siūlome aplankyti mokslininkų namus. Elegancija dvelkianti atmosfera, mediniai baldai, padailinti veidrodžiai, kilimai, erdvios menės primins laikus, kai vykdavo didžiausios puotos, o damos puošdavosi spalvingiausiomis pūstomis suknelėmis.

 

4 diena. Pusryčiai. Iki 12 val. išsiregistruojate iš viešbučio. Laisvas laikas. Vakare taksi* vykstate į Lvovo oro uostą. Skrydis Lvovas – Vilnius (Wizzair).

Papildoma informacija

Išvykimo laikai

06-26 (3 d.) / 8 v. / 189.05 199 EUR
07-03 (3 d.) / 209 EUR
07-17 (3 d.) / 209 EUR
07-31 (3 d.) / 209 EUR
08-07 (3 d.) / 209 EUR
08-21 (3 d.) / 209 EUR
09-11 (3 d.) / 199 EUR
09-25 (3 d.) / 199 EUR
10-02 (3 d.) / 199 EUR
10-09 (3 d.) / 199 EUR
10-16 (3 d.) / 199 EUR

Įskaičiuota
Neįskaičiuota
Papildomi komentarai